Kvalita tapet a obrazů

<zpět


Co je to vlies? Jsou vliesové tapety kvalitní?

Vliesové tapety nyní patří na vrchol žebříčku mezi tapetovými materiály. Zákazníci si je oblíbili pro jejich vynikající vlastnosti. Jedna z nesporných výhod je prodyšnost materiálu, díky které stěny pod tapetou neplesniví, jako tomu může být u papírových či vinylových tapet. Dalšími přednostmi vliesových tapet jsou vysoká pevnost, tepelná a zvuková izolace, rozměrová stabilita a stálobarevnost, na kterou vám poskytujeme 3 roky záruku. Vlies je vyráběn lisováním buničiny a syntetických textilních vláken, díky této technoligii jsou tapety a fototapety odolné vůči otěru a dokonce jsou omyvatelné vlhkým hadříkem. Vhodné jsou do všech interiérových místností, jen by neměly mít přímý styk s vodou, jako například v koupelně. Práce s vliesovými tapetami je velice snadná, jelikož lepidlo se nanáší pouze na stěnu - tzv. lepení za sucha. Tapety jsou namotány na roli v pruzích 50 cm širokých. Je na nich uveden přesný a přehledný popis jak tapety upravit a nastříhat. I při demontáži tapet nebudete mít vrásky. Tapety se také za sucha strhnou a díky jejich pevnosti zůstávají stěny čísté, beze zbytku.

 

Co je to polytex? Je to vhodný materiál pro obrazy?

Polytex je syntetické plátno, jež bylo vyrobeno ze 100% polyesterové tkaniny s akrylovým nátěrem, bez PVC. Díky této úprávě jsou barvy obrazu zářivé a pestré. Zákazníci tak často dávají přednost polytexu na místo canvasu, který je plátnem textilním. Spojením syntetického plátna a kvalitních barev jsme docílili otěru vzdornosti a obrazy jsou dokonce omyvatelné vlhkým hadříkem. 

 

Co je to akrylátové sklo? Proč se používá u obrazů?

Akrylátové sklo je moderní materiál, který je lehký, transparentní, má vysokou odolnost proti poškrábání a jeho případná poškození lze snadno rozleštit. Na tomto skle dokonale vyniknou syté barvy, průhlednost dodává nový rozměr. Akrylát je nejkvalitnější z plexiskel, má tu nejvyšší průhlednost, kterou si zachovává po mnoho let. Proto se stal do moderních domácností jedním z nejoblíbenějších materiálů pro obrazy a doplňky. 

Provozovatel webu, Malvis s.r.o., se sídlem Dobrá 1026, Dobrá, 739 51, IČ: 063 98 952, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím