Blog

Tapety Malvis®

Proč si vybrat tapetu značky Malvis®?

Tapety této značky vznikají již od grafického návrhu u nás. Jedná se čistě o český výrobek, který má nejvyšší možnou kvalitu. Naše originální vzory uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Tapety pečlivě připravujeme, vybíráme aktuální vzory, které oživí a doladí váš interiér. Materiálem našich tapet je moderní a oblíbený 100% vlies s gramáží 130 g s textilní buničinou díky které jsou tapety rozměrově stálé. Proto se s tapetou snadno pracuje a na stěně je schopna krýt také menší nedostatky a má také schopnost vytvořit tepelnou izolační vrstvu. Přitom nechává stěny dýchat a tak se netvoří plíseň. 

84860-1  84884-1

Naše tapety tiskneme na nejmodernější tiskárně Océ Colorado 1640, která vyniká nejen svou rychlostí, ale také přesností. Díky tomu rapidně roste kvalitu tisku. Rozlišení tisku u tapet je 1000 dpi. Hlavní výhodou této tiskárny je však její nízkoteplotní UV gel metoda, kdy se rovnou po vytištění materiál vytvrzuje a to naprosto rovnoměrně. Díky této metodě jsou tapety, které jsou celo potištěny snadno omyvatelné. Ke kvalitě také přispívá matný vzhled, který na zdi nevytváří žádné odlesky a nepůsobí jako papírová tapeta nebo plakát. Barvy i samotný tisk je ekologický a splňuje přísné normy a díky tomu jsou tapety vhodné také do dětských pokojů.

 

Pro jednoduché lepení jsme zvolili pruhy o šířce 72 cm, které se rychle nalepí a zvládne to i jeden člověk. Vliesové pruhy se přikládají těsně k sobě, díky rozměrové stálosti vznikne jednolitý obrazový vjem. K snadnému lepení také přispívá, že se lepidlo nanáší pouze na zeď a tak nelepíte promočené a ztěžklé pruhy tapet, ale lehkou suchou tapetu se kterou ještě na lepidlem nanesené zdi můžete libovolně posunovat. 

Obrovskou výhodou vliesových tapet je také jejich snadné stržení ze zdi. Jde to snadno a bezezbytku. Pokud jste stěnu před samotným tapetováním napenetrovali neměli by vám zůstávat na zdi ani zbytky lepidla. Pokud by se tak přece jen stalo, jeho očištění je snadné, stačí otřít hadříkem namočeným v čistidle s alkoholem. Vliesovou tapetu lze opětovně nalepit, což oceníte zejména u stěhování. Váš oblíbený motiv můžete znovu vylepit v novém bytě. A rychle se tam budete cítit doma.

Věříme, že s našimi tapetami Malvis® propadnete trendu tapetování i vy. 

84887-1    84890-1

Máme lék na ponorku

Staň se umělcem.

slider_3

Malování podle čísel je skvělou volbou jak zabavit děti i dospělé a k tomu vám zůstane krásná památka. Trénuje koordinaci, umělecké dovednosti a trpělivost. Vybrat si můžete z mnoha vzorů pro každou věkovou skupinu.

Malování je skvělé hobby, ale co si budeme povídat, ne každý máme umělecké vlohy a fantazii potřebnou k vytvoření vlastních obrazů. S malováním podle čísel vytvoříte vlastní obrazy podle hotové předlohy. Součástí setu je předtištěný obraz, barvy a štětce. 

Věděli jste, že malování pozitivně ovlivňuje vaše tělo?

 • pomáhá s kvalitní relaxací
 • učí trpělivosti a soustředění
 • zdokonaluje přesnost pohybů
 • podporuje koordinaci pohybů
 • rozvíjí manuální dovednosti
 • rozvíjí kreativitu

Přejeme mnoho společných zážitků a kreativity!

 

Oblíbené malby pro dospělé

Maják na útesu 

55061-3 maják 1

Africký západ slunce

55106-2 -

Krvavé máky

55211-2

Tygr s ornamenty

55292-2-

Pro děti jsou to

Zlaté rybky

65582-2-

Malování podle čísel - poníci

55265-2-

Klasické tapety

100648 99311 100494 99428

Vyznačují se vysokou stálostí, kterou zajišťuje způsob jejich výroby. Lisují se z buničiny a syntetických vláken. Tapety se jednostranně impregnují. Materiál i impregnace zajistí, že tapety jsou maximálně rozměrově stabilní. Délka i šířka zůstává stejná, jsou stálé tvarově i barevně.

Další vlastností, kterou určitě oceníte je odolnost vůči otěru a omyvatelnost lehce navlhčeným hadříkem. Použití tapet je velmi univerzální, ovšem příliš se nehodí do místností s vysokou vlhkostí.

Lepení vliesových tapet je velmi jednoduché, naprosto odpadá provlhčování a přenášení těžkých mokrých tapet, které znáte z klasického lepení.

K instalaci Vám stačí tapetářská stěrka a váleček. Připravte a nařežte pásy tapety podle návodu. S lepením začínejte vždy směrem od okna. Pomocí vodováhy nebo olovnice stanovte rovinu a vyznačte ji tužkou, abyste tapetu lepili rovně. Lepidlo, které dodáváme ke každé tapetě zdarma, naneste na zeď válečkem. Návod jak jej namíchat naleznete v krabici. Pak již jen přitiskněte pás tapety na zeď a tapetářskou stěrkou nebo kartáčem dokonale uhlaďte. Pokud vytlačíte přebytek lepidla , otřete jej houbičkou nebo hadříkem. Ideální teplotou na lepení tapet je 18 - 20 °C.

Podklad musí být ideálně suchý, beze skvrn a plísní. Ideální je velmi hladký a rovný povrch neutrální, či bílé barvy. Zeď pod vliesovou tapetou nebude vlhnout, díky použité buničině a textilnímu vláknu jsou prodyšné.

Tapety můžete lepit na zdi, sádrokartón, betonové panely, ale i dřevotřískové desky.

Další výhodou vliesových tapet je jejich odstraňování. Prostě a jednoduše ji stáhnete ze zdi a to bez vlhčení nebo škrábání. UPOZORNĚNÍ ze sádrokartónové zdi se kvůli materiálu vliesová tapeta odstraňuje obtížněji. Může docházet k potrhání, na zdi mohou zůstávat zbytky tapet a lepidla.

 

wallpaper_step1wallpaper_step2wallpaper_step3wallpaper_step4wallpaper_step5wallpaper_step6wallpaper_step7wallpaper_step8

 

 • Gramáž vliesu 120g/m2 zaručuje pevnost a odolnost

 • Zajistí tepelnou izolaci, ale stále budou prodyšné.

 • Ochrání zdi a zakryjí drobné nedostatky.

 • Tapeta na zeď se vyrábí specializovaným velkoformátovým laserovým tiskem v rozlišení Full HD 600dpi.

 • Barvy jsou ekologické a bez zápachu s vysokým pigmentem odolným proti světlu a otěru.

 • Označeny číslem 6 na Blue Wool Scale. 

 • Záruka na barvy je prodloužena na 3 roky.

 • Tapety jsou dodávány v roli o šířce 0,5 x 10 m.

 • Lepidlo se nanáší přímo na zeď a obdržíte jej zdarma.

 • Velikosti jsou na eshopu uvedeny vždy v poměru šířka x výška a nelze je individuálně měnit.

 • Tapety mají diskrétní spoje (jednotlivé pruhy se nepřekrývají).

 • Tapetu obdržíte v luxusní krabici. Součástí balení je jednoduchý popisný i obrázkový návod.

bezpecne-pro-detiekologicky-obalsnanda-montazvodeodolny-tiskvysoka-kvalita-tiskuzaruka-stalosti-barev

Jak správně tapetu nalepit se podívejte zde

Samolepicí tapety

7960 6484 90282 2907 6810

Vyznačují se vysokou stálostí, samolepicí tapety jsou vyrobeny ze speciální odolné fólie. Materiál zajistí, že jsou maximálně rozměrově stabilní. Délka i šířka zůstává stejná, jsou stálé tvarově i barevně. Výhodou je, že samolepicí tapetu můžete nalepit na jakýkoliv hladký povrch. Podklad musí být suchý, beze skvrn a plísní. Ideální je velmi hladký a rovný povrch neutrální, či bílé barvy.

Další vlastností, kterou určitě oceníte je odolnost vůči otěru a omyvatelnost lehce navlhčeným hadříkem. Použití tapet je velmi univerzální, ovšem příliš se nehodí do místností s vysokou vlhkostí.

Lepení samolepicích tapet je velmi jednoduché, naprosto odpadá provlhčování a přenášení těžkých mokrých tapet, které znáte z klasického lepení. K instalaci Vám stačí tapetářská stěrka a váleček. Připravte a nařežte pásy tapety podle návodu. S lepením začínejte vždy směrem od okna. Pomocí vodováhy nebo olovnice stanovte rovinu a vyznačte ji tužkou, abyste tapetu lepili rovně. Jemně shora odstraňte ochranný podklad a přitiskněte tapetu na zeď. Jemně stahujte spodní vrstvu a zároveň přitlačujte pruh tapety k povrchu. Tapetářskou stěrkou opatrně vyhlaďte a zároveň vytlačte malé bublinky vzduchu. Ideální teplotou na lepení tapet je 18 - 20 °C.

Velkou výhodou samolepicích tapet je jejich odstraňování. Prostě a jednoduše ji stáhnete ze zdi a to bez vlhčení nebo škrábání. Pokud by se tapeta snadno neodlepila použijte fén, který odlepení usnadní. Po odstranění je možné, že na stěně zůstanou stopy lepidla, můžete je očistit čističem na bázi alkoholu. Ale přesto doporučujeme po sundání samolepicí fólie zeď znovu vymalovat.

 

wallpaper_selfahdhesive_step1 (1)wallpaper_selfahdhesive_step2wallpaper_selfahdhesive_step3wallpaper_selfahdhesive_step4wallpaper_selfahdhesive_step5wallpaper_selfahdhesive_step6

 

 • Samolepicí tapety jsou vyrobeny ze speciální odolné fólie.

 • Zajistí mírnou tepelnou izolaci.

 • Doporučujeme lepit tapetu na ideálně hladký povrch (samolepicí fólie kopíruje tvar podkladu). Není vhodná na strukturované zdi.

 • Mnoho způsobů využití, tapetu lze nalepit na dveře, zdi, nábytek.
 • Tapeta v samolepicí variantě se vyrábí specializovaným velkoformátovým laserovým tiskem v rozlišení Full HD 600dpi.

 • Barvy jsou ekologické a bez zápachu s vysokým pigmentem odolným proti světlu a otěru.

 • Označeny číslem 6 na Blue Wool Scale. 

 • Záruka na barvy je prodloužena na 3 roky.

 • Tapety jsou dodávány v roli o šířce 47.

 • Není potřeba žádné lepidlo navíc.

 • Velikosti jsou na eshopu uvedeny vždy v poměru šířka x výška a nelze je individuálně měnit.

 • Tapety mají diskrétní spoje (jednotlivé pruhy se nepřekrývají).

 • Tapetu obdržíte v luxusní krabici. Součástí balení je jednoduchý popisný i obrázkový návod.

 

bezpecne-pro-detiekologicky-obalsnanda-montazvodeodolny-tiskvysoka-kvalita-tiskuzaruka-stalosti-barev

 

 

Důležité upozornění

 

Pro zachování možnosti vrácení do 14 dní bez udání důvodu, je potřeba před přípravou pro lepení (stříhání), tapetu důkladně zkontrolovat. Jedná se především o správnost vybraného vzoru, velikost a barevnost produktu.

Pokud tapeta odpovídá vaší objednávce, postupujte dle návodu uvedeného na roli tapety. Doporučujeme tapetu rozložit na čistém, rovném povrchu, jednotlivé části přiložit k sobě a zkontrolovat návaznost vzoru.

Obrazy

Obrazy InSmile®

CANVAS_MOCKUP

Obrazy InSmile® jsou relativně novou značkou, tvoříme je teprve od roku 2017, ale i za ten krátký čas dokázaly svou kvalitou a provedením okouzlit obrovské množství zákazníků. Obrazy tiskneme na plátno polytex canvas na nejmodernějších tiskárnách Epson a Mutoh. Rozlišení tisku je minimálně 300 dpi. Rámy jsou z kvalitního borovicového dřeva. K obrazu přibalujeme i háčky a hřebíčky pro snadně zavěšení obrazu. Použité materiály jako, plátno, barvy a rámy jsou zdravotně nezávadné. Barvy jsou nesmírně kvalitní a po delším uschnutí jsou otěru vzdorné. Nebojíme se říct, že obraz můžete otřít velmi jemně navlhčeným hadříkem. 

Obrazy InSmile® máme v různých rozměrech i provedeních. Každý obraz je vytištěn přímo pro zákazníka. O kvalitu se stará tým grafiků, který pro Vás tvoří stále nové a nové vzory. A těch je opravdu nepřeberné množství ať už se jedná o obrazy přírody, květin, krajinky nebo velmi oblíbené mandaly. Úspěch slaví i 3D obrazy či abstrakce. Podívejte se na nabídku dětských obrazů různých vzorů, vybere si opravdu každý. 

A to není vše! Nevyhovuje Vám rozměr nebo barva obrazu? Chtěli by jste z jednodílného vytvořit vícedílný nebo naopak. I to umíme! Nemůžeme zaručit, že děláme zázraky, ale vždy se pokusíme najít řešení, které by Vás uspokojilo. Naše milé asistenty přijmou telefonický nebo emailový dotaz a kontaktovat nás můžete i na chatu a to každý pracovní den od 7:00 do 15:00. 

 

Obrazy Murando deLuxe

printed_pl   

Obrazy Murando deLuxe tiskneme na italském nejkvalitnějším a přírodním plátně canvas. Používáme velkoformátové tiskárny od renomované společnosti Zünd s Full HD rozlišeným tiskem 360 dpi. Díky tomu lze vzor reprodukovat s takřka švýcarskou přesností a v kvalitě srovnatelné s digitální laboratoří. Rám obrazu je z kvalitního borovicového dřeva, plátno je přetažené přes rám. Obraz je tedy ihned připraven k zavěšení. Jako dárek Vám posíláme háčky a hřebíky . Obraz Murando deLuxe Vám bude dělat radost po velmi dlouhou dobu. Za kvalitu tisku ručíme, proto na vyblednutí barev poskytujeme prodlouženou záruku 3 roky.

 bezpecne_pro_detivysoka_kvalita_tiskuzáruka_stálost_barevvoděodolný_tisk_1snadná_montáž

Paravány jsou stále in

Říkáte si nač by mi byl paraván? Dnes oddělí kuchyň od obývacího pokoje, zítra domácí kancelář od dětského pokoje, nebo zakryje visící prádlo v ložnici. Využití má mnoho, je lehký, přenosný a skladný. Hodí se do ordinace, masérského, či kosmetického salónu. Máte k dispozici obrovský sál a pořádáte večeři pro pár lidí? Paravány místnost krásně rozdělí a ještě ozdobí a zútulní.

 

Paravány foto

 

 • Zajistí soukromí v malých bytech
 • Opticky rozdělí interier velkých loftových bytů
 • Rozdělí pokoj sourozenců
 • Ozdobí a ozvláštní hotelové pokoje, nebo sály
 • Praktické využití bude mít v ordinacích, salónech, nebo buticích 

 

 

Paravány technická data

 

závěs  Kovový závěsný systém pomáhá při snadné manipulaci               rám  Kvalitní a stabilní dřevěný rám zajišťuje paravánu pevnost

 

stužka  Saténová stužka elegantně zakončí a posílí okraje paravánu        plátno  Vliesové plátno je kvalitní a příjemné na dotyk

 

kolečka  Praktická kolečka chrání paraván i podlahu před mechanickým poškozením

 

 

 

Jak tapetovat

Podívejte se na krátké video "Jak nalepit tapetu".

Vidíte sami, že to není nic složitého, ale pro jistotu přikládáme podrobný návod, jak na to.

 

 22_234

5678

 

Co budete potřebovat

 1. Lepidlo na tapety
 2. 1 l studené vody na 50 g lepidla (jeden sáček)
 3. Špachtli na zamíchání lepidla
 4. Tužku a papírovou pásku
 5. Nůžky
 6. Metr
 7. Vodováhu ( tuto můžete nahradit těžkým předmětem zavěšeným na provaze např. nůžky)
 8. Štětku nebo váleček na lepidlo
 9. Přítlačný váleček a tapetovací kartáč
 10. Nůž na tapety
 11. Malou houbičku nebo měkký hadřík

Než začnete tapetovat

 1. Připravte si stěnu. Povrch by měl být hladký, suchý a zbavený mastnoty. Nejlépe bílý nebo jednobarevný světlý povrch. Při větší zrnitosti jsou pod tapetou viditelné nerovnosti zdi. Na nerovném hrubém povrchu tapeta nedrží
  Vliesová tapeta maskuje drobné nedokonalosti, ale velké díry zakrýt nedokáže. Doporučujeme je tedy vyplnit.
 2. Roztáhněte tapetu a rozstříhejte ji podle vyznačených čar.
 3. Pásy přiložte k sobě ve správném pořadí. Zkontrolujte, zda ve vzoru nejsou chyby, a zda tapeta k sobě dobře přiléhá. Pokud si všimnete jakéhokoliv problému, ihned nás kontaktujte. Tapetu Vám vyměníme.
 4. Připravte si lepidlo. Jeden balíček - 50 g, rozmíchejte v 1 litru vody. Počkejte 15 minut a znovu promíchejte.

Montáž tapety

 1. Pomocí vodováhy a metru na zdi vyznačte pruhy 50 cm široké, podél nich budete tapetu lepit.
 2. Doporučujeme lepit tapetu od okna směrem do místnosti.
 3. Povrch pod první pás tapety natřete lepidlem. Dbejte, aby vrstva byla rovnoměrná a ne moc tlustá. Lepidlo se nenanáší na tapetu!
 4. První pás tapety srolujte vzorem dovnitř, nebo tapetu jemně přeložte na půl, aby nedošlo k ušpinění od lepidla.
 5. Horní část přiložte na zeď na správném místě. Pak opatrně rozviňte zbytek pruhu.
 6. Ujistěte se, že pás leží na povrchu rovně podle nakreslených pruhů. Pokud ne, opatrně tapetu posuňte na správné místo.
 7. Tapetovacím kartáčem jemně vyhlaďte povrch tapety, snažte se vytlačit všechny vzduchové bublinky. Používejte jemné krouživé pohyby od boku do středu tapety. Začínejte shora dolů. Dávejte pozor, abyste neumazali kartáč lepidlem.
 8. Stejným způsobem nalepte zbylé pruhy tapety. Dbejte, aby k sobě dobře přiléhaly a nepřekrývaly se. Pro dosažení nejlepšího výsledku pokládejte pruhy vedle sebe bez překrytí. Při tomto nanášení netlačte pruhy k sobě silou. Tímto tlakem může dojít k příliš velkému napnutí tapety, které bude mít za důsledek sražení tapety po uschnutí.
 9. Přebytky lepidla jemně otřete suchou houbičkou, nebo hadříkem.
 10. Po nalepení ořízněte ostrým nožem nadbytečné části tapety i s bílými okraji. 

Dokončení

 1. Ujistěte se, že tapeta dobře přiléhá ke stěně po celém povrchu. Pásy jsou přilepeny rovnoměrně a vzor na sebe navazuje. Tapetu prohlížejte z 1 až 2 metrů. Pokud je vzor posunutý, tak u čerstvě nalepené tapety můžete lehce pruhy posunout a vzor srovnat.
 2. Válečkem na tapety vyhlaďte povrch, místy se můžou objevovat malé nerovnosti, jsou způsobeny bublinkami vzduchu a měly by během 1 až 3 dnů vymizet.
 3. V místnosti s čerstvě nalepenou tapetou nesmí teplota klesnout pod 10°C
 4. Není vhodné jakkoliv urychlovat schnutí tapety. Místnost by neměla být přetopená a vhodný je stálý přísun čerstvého vzduchu.

Tak a máte hotovo.

 

Vliesové tapety

7960 10443 8426 15714 76316

Vyznačují se vysokou stálostí, kterou zajišťuje způsob jejich výroby. Lisují se z buničiny a syntetických vláken. Tapety se jednostranně impregnují. Materiál i impregnace zajistí, že tapety jsou maximálně rozměrově stabilní. Délka i šířka zůstává stejná, jsou stálé tvarově i barevně.

Další vlastností, kterou určitě oceníte je odolnost vůči otěru a omyvatelnost lehce navlhčeným hadříkem. Použití tapet je velmi univerzální, ovšem příliš se nehodí do místností s vysokou vlhkostí.

Lepení vliesových tapet je velmi jednoduché, naprosto odpadá provlhčování a přenášení těžkých mokrých tapet, které znáte z klasického lepení.

K instalaci Vám stačí tapetářská stěrka a váleček. Připravte a nařežte pásy tapety podle návodu. S lepením začínejte vždy směrem od okna. Pomocí vodováhy nebo olovnice stanovte rovinu a vyznačte ji tužkou, abyste tapetu lepili rovně. Lepidlo, které dodáváme ke každé tapetě zdarma, naneste na zeď válečkem. Návod jak jej namíchat naleznete v krabici. Pak již jen přitiskněte pás tapety na zeď a tapetářskou stěrkou nebo kartáčem dokonale uhlaďte. Pokud vytlačíte přebytek lepidla , otřete jej houbičkou nebo hadříkem. Ideální teplota na lepení tapet je 18 - 20 °C.

Podklad musí být ideálně suchý, beze skvrn a plísní. Ideální je velmi hladký a rovný povrch neutrální, či bílé barvy. Zeď pod vliesovou tapetou nebude vlhnout, díky použité buničině a textilnímu vláknu jsou prodyšné.

Tapety můžete lepit na zeď sádrokartón, betonové panely, ale i dřevotřískové desky.

Další výhodou vliesových tapet je jejich odstraňování. Prostě a jednoduše ji stáhnete ze zdi a to bez vlhčení nebo škrábání. UPOZORNĚNÍ ze sádrokartónové zdi se kvůli materiálu vliesová tapeta odstraňuje obtížněji. Může docházet k potrhání, na zdi mohou zůstávat zbytky tapet a lepidla.

 

 • Gramáž vliesu 120g/m2 zaručuje pevnost a odolnost

 • Zajistí tepelnou izolaci, ale stále budou prodyšné.

 • Ochrání zdi a zakryjí drobné nedostatky.

 • Tapeta na zeď se vyrábí specializovaným velkoformátovým laserovým tiskem v rozlišení Full HD 600dpi.

 • Barvy jsou ekologické a bez zápachu s vysokým pigmentem odolným proti světlu a otěru.

 • Označeny číslem 6 na Blue Wool Scale. 

 • Záruka na barvy je prodloužena na 3 roky.

 • Tapety jsou dodávány v roli o šířce 50 cm.

 • Lepidlo se nanáší přímo na zeď a obdržíte jej zdarma.

 • Velikosti jsou na eshopu uvedeny vždy v poměru šířka x výška a nelze je individuálně měnit.

 • Tapety mají diskrétní spoje (jednotlivé pruhy se nepřekrývají).

 • Tapetu obdržíte v luxusní krabici. Součástí balení je jednoduchý popisný i obrázkový návod.

 

bezpecne-pro-detizaruka-stalosti-barevsnanda-montazekologicky-obalvodeodolny-tiskvysoka-kvalita-tisku

 

 

Důležité upozornění

 

Pro zachování možnosti vrácení do 14 dní bez udání důvodu, je potřeba před přípravou pro lepení (stříhání), tapetu důkladně zkontrolovat. Jedná se především o správnost vybraného vzoru, velikost a barevnost produktu, která se může lišit v souvislosti s nastavením vašeho monitoru. 

Pokud tapeta odpovídá vaši objednávce, postupujte dle návodu uvedeného na roli tapety. Doporučujeme tapetu rozložit na čistém, rovném povrchu, jednotlivé části přiložit k sobě a zkontrolovat návaznost vzoru.

 

Abyste viděli jak lze jednoduše tapetu nalepit, připravili jsme pro Vás krátké video. Tak již neváhejte a s chutí do toho. Tapetování je zábava.

 

8 položek celkem