Parametry zboží

Počet dílů:: 1 ks


Stírací fialová mapa světa na korkové tabuli

Anglická verze

Cestuj po celém světě a stírej navštívená místa, nebo si naplánuj kam se vydáš příště. Užiješ si skvělou zábavu s celou rodinou. Nebo můžeš naši mapu někomu věnovat, zcela jistě překvapíš originalitou dárku.

Naše stírací mapy jsou navrženy tak aby byly krásné před i po setření.

Pod abrazivním lakem, který je zdravotně nezávadný se kryjí geografické detaily, mapy jsou navrženy s velkou pozorností. Kromě geografického dělení berou v úvahu i tvar půdy a oceánů. Každá země je jinak zbarvená, po setření je proto mapka veselá a hravá. 

Mapy vyrábíme ve třech verzích s anglickými, francouzskými a německými názvy, tisk je v nejvyšší HD kvalitě na vliesovém plátně. Na výběr máte mapku ve formě plakátu ve velikosti 100x50 cm, dodáváme je v pevném papírovém tubusu. Druhou variantou jsou mapy na korkovém podkladu ve velikosti 90x45 cm.

Vlastnosti:

 Rozměr: 90 x 45 cm.  Aktuální politická mapa světa (stav v   roce 2018).  Tisk v HD kvalitě na vliesovém plátně.
 Laminovaný povrch umožňující zapisování a mazání poznámek.  Autorský design, vzory i barvy   vytvořeny našimi grafiky.  Detailně propracované geografické   detaily kontinentů i oceánů.
 Jednoduše si připnete fotografie, poznámky nebo pohlednice.      Plakát na korkové desce o šířce 10   mm. 


Mohlo by Vás zajímat

Provozovatel webu, Malvis s.r.o., se sídlem Dobrá 1026, Dobrá, 739 51, IČ: 063 98 952, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím